Reklama i promocja w dwumiesięczniku Żyj Naturalnie

Reklama i promocja w dwumiesięczniku Żyj Naturalnie

Reklama i promocja w dwumiesięczniku Żyj Naturalnie – w naszym czasopiśmie reklamujemy tylko najlepsze, starannie wyselekcjonowane produkty. Warto abyście również Państwo dołączyli do tego elitarnego grona. Zaprezentujcie nam swoje produkty.

Nasi czytelnicy to osoby zainteresowane zdrowym stylem życia, które poszukują zweryfikowanych informacji na ten temat. Z tego powodu, wszelkie materiały promocyjne czy reklamowe dostosowane są do ich potrzeb. Poprzez różnego rodzaju promocje, oraz reklamę w naszym ogólnopolskim dwumiesięczniku “Żyj Naturalnie” macie Państwo możliwość dotarcia do szerokiego grona klientów (informacje na temat dystrybucji oraz nakładu znajdują się poniżej). Umożliwiamy niestandardowe zaprezentowanie Państwa produktów. Obecnie bowiem klient jest coraz bardziej świadomy i oczekuje rzetelnych i sprawdzonych informacji o produkcie, a także możliwościach jego zastosowania. Odpowiedzią na to jest prezentacja Państwa produktu na naszych łamach.

Dodatkowo oferujemy Państwu specjalistyczne doradztwo w zakresie odpowiedniego zaprezentowania produktu oraz ewentualne przygotowanie materiałów promocyjnych. Nasz zespół składa się ze specjalistów reklamy prasowej, który jest do Państwa dyspozycji i podpowie skuteczne rozwiązania promocyjne.

W naszym czasopiśmie macie Państwo możliwość nie tylko zaprezentowania artykułów edukacyjnych, ale również testów produktów, sondy produktowej, czy przepisów kulinarnych.

Gwarantujemy doskonałą relację ceny do skuteczności i szerokie rozpropagowanie Państwa produktów. Reklama i promocja w dwumiesięczniku Żyj Naturalnie:

Nakład 20.000

Zasięg ogólnopolski

Dostępność czasopisma w:

  • placówkach Poczty Polskiej
  • salonach prasowych Empik
  • salonach prasowych Inmedio
  • salonach prasowych Ruch S.A.
  • salonach prasowych Świat Prasy
  • sklepach ze zdrową żywnością
  • sklepach z suplementami diety i naturalnymi kosmetykami
  • sklepach zielarsko-medycznych

Kontakt:

Redaktorka Magdalena Cieśla  redakcja@zyj-naturalnie.pl tel. 697 151 330
Asystentka redaktorki Agnieszka Kawaliło (ds. reklamy) tel. 600 207 183

Ogólne Warunki Umów (OWU)>>>

Reklama i promocja w dwumiesięczniku Żyj Naturalnie