Kolportaż i dystrybucja czasopisma Żyj Naturalnie

Kolportaż i dystrybucja czasopisma Żyj Naturalnie – Czasopismo “Żyj Naturalnie” przeznaczone jest dla wszystkich, którzy pragną świadomie dbać o swoje zdrowie. Prezentujemy w nim artykuły specjalistów oraz pasjonatów zdrowego stylu życia, którzy odwołują się jedynie do badań i rzetelnej wiedzy. Do zdrowia podchodzimy holistycznie. Wiemy bowiem, że to nie tylko zdrowe odżywianie, ale także zdrowy styl życia. Dlatego pokazujemy jak żyć naturalnie.

Piszemy o rozwiązaniach medycyny naturalnej, prezentujemy też naturalną żywność, którą można każdego dnia dodać do swojego jadłospisu. Nasz dietetyk, jest również do Państwa dyspozycji i odpowiada na nurtujące pytania. Opisujemy również prozdrowotne suplementy oraz zamieszczamy porady dla mam. Aby natura zagościła także na talerzu zamieszczamy zdrowe przepisy.

Nie stronimy od relaksu i sportu – istotnych aspektów zdrowego życia. Z tego powodu, już po pierwszym wydaniu zyskaliśmy grono zadowolonych czytelników i prenumeratorów.  Czasopismo współtworzymy z autorytetami, ale słuchamy też głosu odbiorców dzięki czemu treści trafiają w zainteresowania czytelników.  Przekazywana przez nas wiedza podana jest w prosty i przejrzysty sposób. Unikamy ciężkich sformułowań, staramy się wyjaśniać wszelkie trudne kwestie i rozjaśniać problematyczne zagadnienia.

Dodatkowo czasopismo wydane jest w ekskluzywnej oprawie. Duży format A4 oraz wysokiej jakości papier i atrakcyjna prezentacja artykułów sprawia, że czasopismo doskonale się czyta. Stawiamy na edukację prozdrowotną w każdym obszarze życia, gdyż zdajemy sobie sprawę, że w większości sami jesteśmy odpowiedzialni za swoje zdrowie.

Kolportaż i dystrybucja czasopisma Żyj Naturalnie

Żyj naturalnie – zadbaj o każdy aspekt swojego życia.

Zapraszamy do współpracy wszystkie sklepy, gabinety, studia, czy inne placówki, które chcą poszerzać wiedzę swoich klientów. Szczególnie:

  • sklepy zielarsko-medyczne
  • sklepy ze zdrową żywnością
  • gabinety dietetyczne
  • sklepy z suplementami diety i naturalnymi kosmetykami
  • salony spa i wellness
  • gabinety medycyny holistycznej, chińskiej i niekonwencjonalnej
  • podmioty zajmujące się Ajurwedą i Yogą

Kolportaż i dystrybucja czasopisma Żyj Naturalnie – kontakt:

redakcja@zyj-naturalnie.pl

tel. 502 623 022

Kolportaż i dystrybucja czasopisma Żyj Naturalnie