Beauty Trends po raz drugi w Szczecinie! Jaga Hupało i  Jej CREATIVE MANIFESTO!

 

Już w połowie lutego odbędzie się druga edycja targów fryzjersko-kosmetycznych Beauty Trends 2019, skierowana do profesjonalistów oraz osób zainteresowanych tematyką beauty. Gwiazdą targów będzie Jaga Hupało!

Druga edycja targów Beauty Trends odbędzie się w dniach 16-17.02.2019 w hali Netto Arena w Szczecinie. Targi kierowane są do wszystkich miłośnikach branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Targi BEAUTY TRENDS 2019 to idealna okazja do pogłębienia swojej wiedzy nie tylko w zakresie przeprowadzanych zabiegów, ale także podwyższenia standardów obsługi klienta, czy promocji marki. Targi skierowane są przede wszystkim do klientów branżowych, jednak odbiorcy indywidualni także znajdą coś dla siebie!

Tegoroczną edycję uświetni pięć wspaniałych kobiet! Do Szczecina na nasze specjalne zaproszenie przyjadą: Jaga Hupało, Dominika Grosicka, Ewa Gil, Paulina Pastuszak oraz Katarzyna Zaremba.

Niewątpliwą atrakcją dla odwiedzających będzie premierowy pokaz Jagi Hupało, który artystka przygotowała specjalnie na targi Beauty Trends i wykona premierowo dla szczecińskiej publiczności. Pokaz CREATIVE MANIFESTO, czyli manifest natury w którym artystka zawarła rzeczy, które ją  ukształtowały, m.in. sztukę̨, modę̨ i naturę̨. To wyjątkowe widowisko będzie miało premierę 17 lutego a dzień wcześniej Jaga Hupało opowie o najnowszych trendach oraz przeprowadzi konsultacje wizerunkowe.

Nasi goście specjalni w trakcie targów podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami podczas pokazów na scenie, warsztatów czy kongresów. Wszystkie informacje na temat harmonogramu targów znajdują się na stronie www.beauty-trends.pl oraz na Facebooku targów!

Wśród wystawców znajdą się między innymi marki: Victoria Vynn, Akademia Semilac, ITP S.A., Słowianka Nail, Wibo, Manufaktura Lawenda, Vasco Nails Polska, Husion, Yasumi, Sun Flower, Casada, Mexmo czy Barber Gentleman, który w tym roku także współtworzy strefę MEN ZONE, na które serdecznie zapraszamy wszystkich mężczyzn.

Dbamy o to, by targi, poza częścią wystawową, stały na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Na naszych gości czekają różnego rodzaju szkolenia i warsztaty prowadzone przez uznanych branżowych specjalistów. Trzy sale konferencyjne, zamienią się w czasie targów w kopalnię wiedzy kosmetycznej i fryzjerskiej. Dla gości przygotowaliśmy: Warsztaty makijażu z Ewą Gil, II Kongres Stylizacji Rzęs, Kongres Stylizacji Paznokci oraz autorskie warsztaty „Tempo Pracy w stylizacji paznokci” z Pauliną Pastuszak.
Podczas targów odbędą się finały: II Mistrzostw Makijażu Kreatywnego, II Mistrzostw Stylizacji Paznokci oraz II Mistrzostw Stylizacji Rzęs i Brwi – Beauty Trends Lash Cup.

Wielką gratką dla wszystkich fryzjerów będzie organizowany przez Zespół Szkół Rzemieślniczych finał XXV Wojewódzkiego Konkursu Fryzjerskiego SREBRNY LOK. Ze względu na jubileuszową XXV edycję władze Zespołu Szkół Rzemieślniczych przygotowują wiele niespodzianek dla odwiedzających.

Imprezą towarzyszącą targom Beauty Trends będzie Indigo Expert Forum. To kolejna odsłona cyklu eksperckich wykładów. Po sukcesie dwóch pierwszych edycji, mających miejsce odpowiednio w Katowicach i Gdańsku, przyszedł czas na Szczecin. Uczestniczki Indigo Expert Forum w ciągu dwóch dni będą mogły wziąć udział w sześciu wykładach, prowadzonych przez znakomite, doświadczone ekspertki z zakresu stylizacji paznokci i związane z marką Indigo – topową marką w branży kosmetyki profesjonalnej.

Bilety dostępne w przedsprzedaży wyłącznie na stronie bilety.fm
Bilety do nabycia także w kasie w czasie targów.
Wszystkie informacje dostępne na stronie targów www.beauty-trends.pl oraz na facebook.com/beautytrendsszczecin