Książka Żyj naturalnie, czyli dekalog zdrowego życia to zbiór reguł niezbędnych aby prowadzić zdrowe życie.

Książka Żyj naturalnie, czyli dekalog zdrowego życia to zbiór reguł niezbędnych aby prowadzić zdrowe życie.

Książka Żyj naturalnie, czyli dekalog zdrowego życia to zbiór reguł niezbędnych aby prowadzić zdrowe życie. To książka dla każdego, kto dba o swoje zdrowie i chce cieszyć się nim w dobrej formie do późnych dni. To elementarz zasad niezbędnych w codziennym życiu. Zawarte w niej informacje, to rzetelna i tylko zweryfikowana wiedza. Książka mimo, że pisana jest przez autorytety z dziedziny medycyny, zdrowia, farmacji i biologii, prezentuje w prosty, klarowny i przystępny dla każdego sposób niezmiernie ważne informacje dotyczące dbania o zdrowie. Twoje zdrowie jest w twoich rękach, a ten dekalog umożliwi Ci poznanie właściwych zasad.

Znajdziesz w niej:
  • Dr hab. Med. J. Piątek – 10 zasad zdrowego odżywiania
  • Dr farm. P. Znajdek-Awiżeń – 10 ziół, które warto stosować
  • Dr A. Kołakowski – 10 zasad zdrowego życia
  • lek.med. K. Świątkowska – 10 zasad zdrowego odżywiania – ujęcie praktyczno-lekarskie
  • mgr farm. B. Peszko – 10 witamin i minerałów niezbędnych do życia, które warto suplementować
  • mgr M.Ledwoń – 10 zasad zdrowego odżywiania – ujęcie dietetyczne
  • mgr inż. B.Fołda – Miód oraz Konopie dla zdrowia
  • D.Ciźla – 10 zasad zdrowego życia i odżywiania wg Ajurvedy
  • Naturopata J.Wikarski – 10 zasad naturalnego zdrowego życia

oraz:

Naturalnie na talerzu – zdrowe Przepisy – 10 przepisów na zdrowe śniadania, obiady, słodkości i kolacje – Joanna I Michał Litwińscy ze zdrowiem mi do smaku
Żyj naturalnie w zgodzie z sobą – nastawienie i motywacja

Książka „Żyj naturalnie, czyli dekalog zdrowego życia”, to zbiór zasad, które wskazują w jaki sposób można zachować zdrowie i piękny wygląd oraz bardzo ważną w organizmie homeostazę. Podejmuje ona tematykę dotyczącą diety, właściwego odżywiania, szeroko opisanego dbania o zdrowie w tym właściwej suplementacji brakujących organizmowi w różnych sytuacjach składników, niezbędnych kofaktorów, ale także zwraca uwagę na wszystkie inne aspekty życia, takie jak stosowanie kosmetyków, środków chemicznych czy wykonywanie ćwiczeń fizycznych i dbanie o codzienny ruch ciała. W książce bardzo ciekawe wydają się propozycje dotyczące nastawienia człowieka do życia i życia w zgodzie z sobą. Dzięki poruszonym licznym tematom i praktycznym sugestiom można powiedzieć, że ta książka jest dla każdego, kto dba o swoje zdrowie i chce cieszyć się nim w dobrej formie do późnych dni. Jest ona elementarzem zasad niezbędnych w codziennym życiu. Zawarte w niej zasady, to rzetelna i tylko zweryfikowana wiedza w różnych obszarach oraz świeże informacje. Książka jest napisana przez specjalistów z różnych dziedzin, również w oparciu o badania własne. Wśród autorów są autorytety z dziedziny medycyny, zdrowia, farmacji, chemii i biologii. Jest lekarz – wieloletni pracownik Katedry i Zakładu Fizjologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu dr hab. J. Piątek, dr n. farm. P. Znajdek, biolog – dr n. biol. A. Kołakowski, farmaceuta – mgr farm. B. Peszko oraz lekarz – lek. med. K. Świątkowska.

Jan Olszewski – dr hab. n. o zdr., dr n. med. z zakresu biologii medycznej.Adiunkt i kierownik Pracowni Bioniki i Eksperymentalnej Biologii Medycznej w Zakładzie Bioniki i Bioimpedancji Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

„Bardzo cenne jest również to, że książka prezentuje w prosty, klarowny i przystępny dla każdego sposób, niezmiernie ważne informacje dotyczące dbania o zdrowie. Ponieważ nasze zdrowie jest w naszych rękach, a ta książka umożliwia nam o nie zadbać, dlatego oceniam ją wysoko i polecam. ”

Zapraszamy do zaprzyjaźnionego sklepu: Książka Żyj naturalnie, czyli dekalog zdrowego życia to zbiór reguł niezbędnych aby prowadzić zdrowe życie.

Żyj naturalnie, czyli dekalog zdrowego życia to zbiór reguł niezbędnych aby prowadzić zdrowe życie.