KONFERENCJA i TARGI ZDROWYCH PRODUKTÓW- ŻYJ NATURALNIE

KONFERENCJA i TARGI ZDROWYCH PRODUKTÓW- ŻYJ NATURALNIE

Konferencja i targi zdrowych produktów – zapraszamy Państwa na jedyne tego rodzaju wydarzenie w Poznaniu. Na scenie konferencji spotkają się bowiem Autorytety z zakresu medycyny konwencjonalnej oraz naturalnej. Tematyka naturalnego życia zostanie rozpatrzona holistycznie i wystąpią również Specjaliści w zakresie żywienia (warsztaty gotowania) oraz rozwoju osobistego, który pomaga osiągnąć harmonię w życiu.

Wstęp tylko 1 zł- liczba miejsc ograniczona, prosimy o zapisy pod adresem: konferencjazyjnaturalnie@yahoo.com

07.PAŹDZIERNIKA 2017

w godzinach 11:00-19:00

Polska Akademia Nauk
Ul. Wieniawskiego 17/19 Poznań

WSTĘP:  1 ZŁ

Konferencja i targi zdrowych produktów – Prelegenci:

Prof. Jan Lubiński – Temat: Nowatorskie metody leczenia nowotworów – kierownik Katedry Onkologii i Zakładu Genetyki i Patomorfologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, prezes założyciel firmy Read-Gene SA, koordynator Polskiej Platformy Technologicznej Medycyny Innowacyjnej. Jest praktykującym lekarzem, nauczycielem akademickim, specjalistą w dziedzinie genetyki klinicznej nowotworów i patomorfologii. W obszarze działalności naukowej wraz z zespołem genetyków zajmuje się dziedziczną predyspozycją do nowotworów i patologią molekularną nowotworów oraz chemoprewencją i leczeniem. Zespół aktualnie zajmuje się prowadzeniem badań nad zespołami nosicielstwa zmutowanych genów w szczególności: BRCA-1, PALB2, CHEK2, RECQL. Prowadzi od wielu lat badania nad rolą biopierwiastków w profilaktyce i leczeniu nowotworów w szczególności nad rolą selenu pod kątem działania przeciwnowotworowego. Jest autorem i współautorem ponad 600 publikacji w prestiżowych światowych czasopismach naukowych.

dr hab. med Jacek Piątek – Temat: Probiotyki a zdrowie – dr hab. med. specjalista chorób wewnętrznych. Profesor w Katedrze Fizjologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, kierownik Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala w Jarocinie. Autor badań i artykułów z zakresu probiotyków       

Prof. Walentyna Nikołaejwna-Burkowa – Temat: Naturalne  adaptogeny i ich rola w utrzymaniu zdrowia w badaniach syberyjskich naukowców  – generalny dyrektor Instytutu Naukowo-Badawczego Biolit z Tomska RF, – doktor nauk chemicznych, profesor zwyczajny Rosyjskiej Akademii Nauk Przyrodniczych i Członek Komitetu Ekspertyz Efektywności Produktów Zdrowotnych i Technologii Biomedycznej Rady Naukowej Rosyjskiej Akademii Nauk.

Dr Ryszard Grzebyk –  Temat: Kiedy lekarz zawiedzie…  – dyplomowany w Kanadzie osteopata, doktor medycyny naturalnej i chińskiej, specjalizujący się głównie w chorobach chronicznych. Jest autorem artykułów w prasie oraz książki „Kiedy lekarz zawiedzie… przeczytaj tę książkę” i serii „Rak to nie wyrok” ( 4-tomy , w których podaje podstawy leczenia przyczynowego oraz  szczegółowo opisuje naukowo potwierdzone przyczyny występowania chorób autoimmunologicznych i nowotworowych ). Prowadzi także seminaria, na których uczy leczenia przyczynowego. Zgłębiając m.in. zasady osteopatii, medycyny naturalnej i chińskiej, opracował całościowe zasady leczenia przyczynowego. Praktykuje różne dziedziny medycyny naturalnej, w tym medycynę chińską i osteopatię. Wiedzę zdobył we Francji i w Kanadzie, uzyskując dyplom oraz tytuł: dyplom osteopatii (DOMP), doktora medycyny naturalnej (DNM), doktora tradycyjnej medycyny chińskiej (DTCM).

Katarzyna Jankowska  – Temat: Z Poradnika Mamy Alergika – jak sobie radzić z alergią na co dzieńznana także jako MAG. Autorka blogów www.mamaalergikagotuje.pl, www.alergikwpodrozy.pl oraz książek „Mama Alergika Gotuje Tradycyjnie”, „Mama Alergika Gotuje Na Wyjątkowe Okazje” oraz „Mama Alergika Gotuje. Z Dziećmi”. Wyczarowała dotychczas ponad 1200 przepisów bez jajek, mleka, soi, kakao, selera, orzechów i miodu. W tym ponad 600 przepisów dodatkowo bez glutenu i cukru. Swoją kuchnię opiera na ekologicznych i naturalnych produktach. Jej porady i przepisy doceniają alergicy, osoby na diecie bezglutenowej, weganie a także biegacze. Propaguje zdrowy styl życia i udowadnia, że pomimo ograniczeń w diecie można jeść smacznie i zdrowo.

Magdalena Napierała – Temat: Żyj naturalnie: znajdź Siebie i swój Styl – coach, Lifestylecoach, certyfikowany trener biznesu i certyfikowany trener stylów myślenia FRIS. Prowadzi doradztwo w zakresie coachingu filozoficznego. Założycielka czasopisma HARMONIA i Redaktor Naczelna czasopisma Żyj naturalnie. Filozof i propagatorka zdrowego stylu życia. Autorka i współautorka licznych artykułów i warsztatów z zakresu zdrowego odżywiania i samorozwoju.

UWAGA: Ilość miejsc na Konferencję ograniczona – prosimy o zapisy drogą elektroniczną: konferencjazyjnaturalnie@yahoo.com

Konferencja i targi zdrowych produktów – Patronat medialny:

Żyj Naturalnie

TVP3 Poznań

Radio Poznań

freshmag.pl

Emaus dobre radio