X Targi NATURA FOOD i VI Targi beECO

X Targi NATURA FOOD i VI Targi beECO

13-15 października 2017 r.

Największe targi ekobranży w Polsce

W terminie 13-15.10.2017 r. w Łodzi odbędzie się X jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz szósta edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO. Targi na stałe wpisały się w kalendarz imprez wystawienniczych w Polsce i w Europie dedykowanych branży produktów ekologicznych i naturalnych. 

NATURA FOOD i beECO to imprezy o ugruntowanej pozycji, na które branża czeka z niecierpliwością. Co roku obecni są liczni stali wystawcy – znani już dobrze naszym odwiedzającym, jak również pojawiają się nowe firmy oferując szeroką gamę ciekawych produktów i rozwiązań, które dopiero co pojawiły się na rynku. Każdy odwiedzający Targi, który związany jest zawodowo z branżą biożywności i produktami ekologicznymi lub też odwiedza wydarzenie jako miłośnik i propagator zdrowego stylu życia, z całą pewnością znajdzie coś dla siebie.

O tym, że targi NATURA FOOD i beECO to największe wydarzenie bioproduktów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej świadczą liczby. Poprzednia edycja okazała się rekordową pod względem wystawców: blisko 370 firm z Polski, Czech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Litwy, Austrii, Szwecji czy Ukrainy, ale również pod względem liczby odwiedzających – 12 tysięcy osób. Myślę, że tak dobry wynik został osiągnięty dzięki różnorodnej ofercie wystawienniczej, jak również poprzez organizację interesujący wydarzeń towarzyszących przygotowanych z myślą o przedstawicielach branży oraz świadomych i wymagających koneserach stylu eko – mówi Agata Szczepaniak – Kierownik Projektu. Niewątpliwie dużym zainteresowaniem cieszą się również wydarzenia branżowe czyli: Akademia Biokuriera, BIObiznes Forum oraz IV Forum EKObranży. Ma to odzwierciedlenie zarówno w liczbie uczestników, jak i bardzo pozytywnych opiniach dotyczących wysokiego poziomu merytorycznego tych inicjatyw. Na tak pochlebną opinię miają również wpływ wykłady i szkolenia prowadzone przez naszych wystawców, m.in.: FairTrade Polska, Holostic Polska, dr h.c. Peter Jentschura, dr Gabriel Janowski, Szarłat  czy Cinna Produkty Zdrowia, a także pokazy kulinarne oraz szkolenia dla młodzieży.

Tegoroczna edycja targów zapowiada się równie interesująco, czego dowodem jest ogromne zainteresowanie producentów, dystrybutorów i hurtowników udziałem w naszym wydarzeniu. Jak co roku przygotowywany jest również bogaty program wydarzeń towarzyszących skierowanych zarówno do branży, jak i konsumentów oraz miłośników zdrowego stylu życia i smakoszy. Wśród najważniejszych punktów programu znajdą się Akademia Biokuriera, IV Forum EKObranży, BIObiznes Forum,
2 Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów Kulinarnych i 2 Forum Alergii oraz pokazy kulinarne, konkursy oraz porady, bezpłatne badania, pokazy makijażu.

Honorowym Patronem Targów jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Związek Województw RP, Wojewoda Łódzki oraz Marszałek Województwa Łódzkiego i Prezydent Miasta Łodzi.

Organizatorem imprezy są Międzynarodowe Targi Łódzkie Spółka Targowa.

Kontakt prasowy:

Agata Szczepaniak

kierownik projektu

Tel. 603 172 934

Email: a.szczepaniak@targi.lodz.pl

Godziny zwiedzania

13 października – 10:00 – 18:00

14 października – 10:00 – 18:00

15 października – 10:00 – 17:00

Zachęcamy do zakupu biletów w systemie on-line.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.NATURAFOOD.pl oraz www.beeco.com.pl